Rustik Perde Yıkama

Rustik Perde
Rustik kelime anlamı olarak ağaç dallarına benzetilerek yapılar ahşap ya da metal mobilyalar olarak açıklanmaktadır. Son zamanlarda en çok tercih edilen perde modelleri arasında yer alan rustik perdeler, ahşap, metal veya pirinç rüstik borusu üzerine, perde kumaşına geçirilen halkalar aracılığıyla takılmaktadır.Her türlü perde rustik şekilde kullanılabilmektedir.

Özel bir kumaşı olmamasına rağmen ahşap rustik borusu üzerinde keten, vual ve natürel perdeler tercih edilirken pirinç rüstik borularında abiye tarzda perdeler tercih edilmektedir. Bu perde tarzı daha çok perdelik ve kartonpiyerin olmadığı alanlarda camın üzerine takılarak kullanılmaktadır. Rustik perde modelini yatak odası, oturma odası, mutfak gibi evinizin değişik alanlarında kullanabileceğiniz gibi işletmelerde de tercih edebilirsiniz.

Rustik perde diğer perde türleri gibi duvarda boydan boya yer kaplamadığı için hem daha ferah bir görüntüye sahiptir hem de daha ekonomiktir. Ayrıca uygulanış şeklinden dolayı ortama daha sıcak, samimi bir hava kat rak dekoratif ve marjinal bir görsellik sunmaktadır.

Bu site, Gelişim Medya® Kayseri Web Hizmeti Sistemi ile hazırlanmıştır.